Milyen modelleket követünk Instagramon?

Forrás: Modellügynökség | 2015 január 13.

Manapság egyre fontosabb a modellek és sztárok életében, hogy egy digitális naplószerűséget vezessenek az interneten, hiszen így azonnal értesülnek a rajongók a legújabb szenzációkról! Ezek segítségével kiderül, milyenek családi körben, edzés közben, miket esznek, hol vásárolnak, vagy merre járnak éppen. Szóval a karrierépítés mellett beleshetsz titkos életükbe is!

modell-szupermodell-instagram-cosmopolitan

Azt már megtudhattad, hogy az Attractive modelljeit hol tudod követni, most nézzük, hogy ők maguk kiket követnek Instagramon!

Benedetta :

Anja Rubik (@anja_rubik)

Heidi Klum (@heidiklum)

Lara Stone (@lara_stone)

modell-szupermodell-instagram-cosmopolitan

Henriett:

Daria Werbowy (@dotwillow)

Erin Wasson (@erinwasson)

Natasha Poly (@natashapoly)

modell-szupermodell-instagram-cosmopolitan

Heny:

Cara Delevingne (@caradelevingne)

Lindsey Wixson (@lindseywixson)

Karlie Kloss (@karliekloss)

modell-szupermodell-instagram-cosmopolitan

Laura:

Coco Rocha (@cocorocha)

Georgia May Jagger (@georgiamayjagger)

Daphne Groeneveld (@daphnegroeneveld94)

modell-szupermodell-instagram-cosmopolitan

Lussy:

Josephine Skriver (@josephineskriver)

Jourdan Dunn (@officialjdunn)

Kendall Jenner (@kendalljenner)

modell-szupermodell-instagram-cosmopolitan

Niki:

Candice Swanepoel (@angelcandices)

Izabel Goulart (@iza_goulart)

Toni Garrn (@toni_garrn)

modell-szupermodell-instagram-cosmopolitan

Nikolett:

Adriana Lima (@adrianalima)

Natalia Vodianova (@natasupernova)

Sara Sampaio (@sarasampaio)

modell-szupermodell-instagram-cosmopolitan

Vanessa:

Gisele Bündchen (@giseleofficial)

Karolina Kurkova (@karolinakurkova)

Linda Evangelista (@lindaevangelista)

modell-szupermodell-instagram-cosmopolitan

Victoria:

Doutzen Kroes (@doutzen)

Joan Smalls (@joansmalls)

Miranda Kerr (@mirandakerr)

modell-szupermodell-instagram-cosmopolitan

Te kiket követsz közülük?

Blogleírás

A modellügynökség - www.cosmopolitan.hu kiemelt blogja "Hogy készül egy divatanyag? Milyen érzés végigvonulni New York, Párizs, Milánó kifutóin?